Martina Hyndráková a Jiří Blažek míří do WBI Systems

Společnost WBI Systems, která vstupuje na český trh a nabírá zdejší IT odborníky, získala do svého týmu uznávané oborové špičky z oblasti softwarového vývoje a správy softwarových licencí.

Martina Hyndráková a Jiří Blažek míří do WBI Systems


Do čela divize WBI Microsoft Business Solutions Group nastoupil Jiří Blažek.

Jiří Blažek (44) patří mezi nejuznávanější manažery a architekty informačních systémů na platformách světové technologické jedničky Microsoft. Doposud zastával funkci jednatele a ředitele společnosti MicroSource, která byla založena za účelem sdílení řešení a lidských zdrojů mezi partnery Microsoftu. Předtím působil jako výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Axperience a.s., a následně se podílel na fúzi společností Webcom a Axperience. Během své dlouhé profesní praxe v nejvyšším managementu významných IT firem byl zodpovědný za přípravu a implementaci nesčetně složitých informačních systémů a za řízení nejnáročnějších projektů jak v tuzemsku, tak v Evropě a USA. Osobně se podílel na řízení velké části projektů postavených na MS Dynamics AX, které byly v ČR realizovány.

Vystudovat Matematicko-Fyzikální fakultu Univerzity Karlovy. Během své kariéry absolvoval řadu nejrůznějších specializovaných kurzů a školení jak v oblasti IT a softwarových systémů, tak v oblasti managementu, řízení projektů a řízení týmů.

Ve svém volném čase rád lyžuje a hraje tenis. Zajímá se o psychologii a věnuje se své rodině.

 

Divizi WBI Licensing Solutions Group povede Martina Hyndráková.

Martina Hyndráková (40) je uznávanou licenční specialistkou. Oblasti Software Asset Managementu (SAM) se věnuje od roku 1997. Spolupodílela se na vzniku prvního certifikačního programu pro SAM auditory a systému personálních certifikací pro ISO SAM auditory. Je autorkou prvního oborového systematického vzdělávacího programu pro IT specialisty. V období 2000 - 2006 působila jako produktový manažer softwaru AuditPro. Jako odborný konzultant společnosti Microsoft se podílela na několika mezinárodně oceněných projektech (např. Licenční optimalizace v oblasti školství v roce 2007). Je autorkou téměř stovky odborných i popularizačních článků. V současné době se věnuje řízení projektů a osvětové činnosti v oblasti SAM.

Martina Hyndráková vystudovala Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů. Je absolventkou CIMA A a CIMA B a lektorkou CIMA A.

Ve svém volném čase jezdí na koni, zajímá se o aromaterapii a hraje na saxofon, klávesy, kytaru a zpívá. Baví ji vytvářet marketingové a komunikační strategie pro malé firmy s velkými ambicemi.

Komentáře