Martina Koutníková v marketingu společnosti Algotech BSC

Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se rozhodla posílit své marketingové aktivity.

Martina Koutníková v marketingu společnosti Algotech BSC


Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se rozhodla  posílit své marketingové aktivity. Na pozici Marketing Manager nastoupila ve společnosti Martina Koutníková. Ta je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze. Má dlouhodobé zkušenosti z manažerských pozic v oblasti marketingu a obchodu. Působila např. jako Sales and Marketing Manager ve společnosti ČSA nebo jako ředitelka marketingu a business development a tisková mluvčí ve společnosti  ČD – Telematika.  Od roku 2010 je držitelkou titulu Diplomovaný marketér s certifikací Marketing CIMA C s evropskou platností.

Jejím úkolem je vybudovat silný marketing v rámci fúze a posílit značku korporace na mezinárodní úrovni. Je také odpovědná za vztahy s médii. Ve volném čase se Martina věnuje rodině, sportu a cestování. Působí také jako lektor marketingu a komunikace.

Komentáře