McAfee rozšiřuje službu Total Protection Service

Společnost McAfee oznamuje vydání nejnovější verze služby McAfee Total Protection Service. Jedná se o řešení bezpečnosti jako služby (Security-as-a-Service, SaaS).

McAfee rozšiřuje službu Total Protection Service


McAfee Total Protection Service poskytuje integrovanou ochranu koncových bodů, e-mailu a webu pomocí přístupu ke službě SecurityCenter. Tato on-line konzole, spravovaná společností McAfee je přístupná přes Internet, nabízí díky své přizpůsobitelnosti větší flexibilitu při správě zabezpečení IT a reportingu.

Nasazení McAfee Total Protection Service probíhá on-line, reportování je poskytováno v reálném čase a celá infrastruktura není závislá na firemních serverech. Zabezpečení podnikového IT se tak zjednodušuje, a protože aktualizace i upgrady se provádějí automaticky, snižují se také provozní náklady na údržbu a podporu. Díky možnostem řešení SaaS zákazníci společnosti McAfee uvádějí průměrnou úsporu nákladů ve výši 50 %. Řešení Total Protection Service společnosti McAfee má v současnosti více než 5 milionů uživatelů.

Řešení Total Protection Service je stejně jako celé portfolio služeb SaaS společnosti McAfee založeno na systému Global Threat Intelligence, který funguje v reálném čase. Tento systém využívá údaje z celého světa (shromažďované laboratořemi  McAfee Avert Labs) a technologie cloud computingu Artemis a TrustedSource. Použité technologie umožňují řešením SaaS společnosti McAfee aktualizovat databáze už v okamžiku objevení nové hrozby a eliminují potřebu spravovat celé řešení na straně uživatele.

 





Komentáře