Microsoft v prosinci aktualizuje Microsoft Dynamics CRM Online

Již v prosinci 2012 společnostMicrosoft uvolní aktualizaci cloudové služby Microsoft Dynamics CRM Online.

Microsoft v prosinci aktualizuje Microsoft Dynamics CRM Online


Update se bude týkat interoperability s komunikačními a sociálními službami Microsoftu, jako je například Skype nebo Yammer, nového rozhraní, které klade důraz na vizuální ztvárnění obchodních procesů a dalších možností rozšiřitelnosti cloudu (podpora vlastních služeb Microsoft .NET Workflow Services a nových rozhraní API pro práci s velkými objemy dat). Dále došlo například k rozšíření podpory webových prohlížečů včetně Chrome a Firefox pro PC s Windows a Safari pro zařízení Apple či k integraci Bing map.

Společnost Microsoft zároveň ohlásila, že další významná aktualizace proběhne v polovině roku 2013 a její součástí bude přidání integrované správy marketingových kampaní (včetně práce s kontakty, analytických a plánovacích nástrojů), dále třeba i mobilní aplikace určená pro systém Windows 8.

Více informací naleznete na blogu: https://community.dynamics.com/product/crm/crmnontechnical/b/crmconnection/archive/2012/10/17/microsoft-dynamics-crm-steps-forward-in-the-marketing-automation-space.aspx


Úvodní foto: © Butch - Fotolia.com
Komentáře