Microsoft certifikoval zájemce o design aplikací pro Windows 8, je mezi nimi i česká firma

Microsoft vybral celosvětově 93 firem, které získaly možnost projít kompletním certifikačním procesem pro design Windows 8 aplikací a teorií Metro stylu.

Microsoft certifikoval zájemce o design aplikací pro Windows 8, je mezi nimi i česká firma


Vybraní zástupci absolvovali řadu specializovaných školení a mohli využít neveřejných testovacích verzí Windows 8 a vývojových nástrojů jako Visual Studio. Přímo v praxi si tak mohli za podpory vývojového týmu společnosti Microsoft vyzkoušet kompletní problematiku návrhu aplikací pro Windows 8 a stát se tak expertem ve svém regionu.

Za úspěch lze považovat skutečnost, že mezi vybranými nechybí ani česká firma Fleveo. Místní trh se tak zřejmě může pochlubit odborníky, kteří znají prostředí Windows 8 a dokáží zaručit, že připravená aplikace bude splňovat všechny standardy Windows 8 a projde certifikačním schvalovacím procesem. Vedle návrhů a vývoje samotných Windows 8 aplikací se Fleveo stalo i hlavním dlouhodobým konzultačním partnerem pro místí vývojářskou komunitu a firmy uvažující o Windows 8 aplikacích.

Specializaci společnosti Fleveo může využít jakákoliv firma, která uvažuje, nebo již v současné chvíli pracuje na vlastní Windows 8 aplikaci. V neposlední řadě ji ale mohou kontaktovat i digitální a mediální agentury, které obhospodařují klienty ze střední a vyšší korporátní sféry. Více informací na www.fleveo.cz.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře