Microsoft Industry Award 2010 zůstává u WBI

Technologická společnost WBI opět získala ocenění Microsoft Industry Award 2010. V letošním roce dokonce dvakrát - v Čechách i na Slovensku.

Microsoft Industry Award 2010 zůstává u WBI


Na Slovensku získala ocenění za nejlepší řešení v oblasti řízení vztahů firmy s interními nebo externími zákazníky. Ve svém vítězném řešení pro společnost MOL Slovensko inovativně využila Microsoft Dynamics CRM. V ČR se WBI stala finalistou soutěže v kategorii  o nejlepší řešení v oblasti podnikové spolupráce a portálových řešení, a to za nasazení svého komplexního řešení pro obchodně projektové společnosti v technologickém holdingu ALTRON, který působí na mnoha evropských trzích.

WBI získává prestižní ocenění Microsoft Industry Award pravidelně každým rokem už od roku 2004. Do její sbírky ocenění za mimořádně inovativní a efektivní IT řešení tak nyní přibývá již sedmá trofej.

Uznávané ocenění Microsoft Industry Award uděluje Microsoft za mimořádně inovativní IT řešení postavené na produktech Microsoftu. Každým rokem ho získávají technologické společnosti po celém světě, které dokážou nejlépe využít nových technologií a navrhnou pro své zákazníky nejzajímavější řešení a aplikace, které dokážou významně snížit provozní náklady a zvýšit efektivitu celé organizace, a to při zachování nízkých investic do samotného projektu. O udělení ocenění rozhoduje odborná komise čítající několik desítek členů složená z představitelů Microsoft a expertů z jednotlivých oblastí.

Komentáře