Microsoft ocenil nejlepší české Microsoft Dynamics partnery za rok 2010

3 české společnosti - CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE – jsou mezi 60 nejlepšími světovými partnery

Microsoft ocenil nejlepší české Microsoft Dynamics partnery za rok 2010


Společnost Microsoft včera předala ocenění nejlepším českým partnerům v oblasti podnikových řešení Microsoft Dynamics za rok 2010. Prestižní ocenění President’s Club letos ve světové konkurenci získaly společnosti CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE, společnost WEBCOM AXPERIENCE si navíc odnesla cenu Inner Circle. Slavnostní předání proběhlo na půdě české pobočky Microsoftu za účasti generálního ředitele společnosti Microsoft, Romana Cabálka.

„Pro českou pobočku Microsoftu je ocenění našich předních partnerů v silné mezinárodní konkurenci velkým úspěchem. Společnosti CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE dosáhly výborných hospodářských výsledků i v období ekonomické krize, proto si velmi vážíme jejich práce,“ řekl David Frantík, ředitel divize podnikových řešení společnosti Microsoft.

Společnost Microsoft uděluje partnerům ocenění President’s Club a Inner Circle každý rok. Cena President’s Club je udělována těm nejlepším společnostem z celého světa, které svou aktivitou a vývojem přinášejí výjimečná a kvalitní řešení uspokojující náročné a specifické potřeby svých zákazníků. Do skupiny šedesáti nejlepších partnerů Microsoft Dynamics, které se letos staly členy prestižního President's Clubu, se stejně jako loni zařadily i české společnosti CDL SYSTEM, NAVERTICA a WEBCOM AXPERIENCE.

Společnost WEBCOM AXPERIENCE si navíc odnesla cenu Inner Circle. Ta se uděluje vybraným partnerům, kteří v uplynulém období dosáhli výborných obchodních výsledků a splnili další výběrová kritéria. Jedná se například o počty nových implementací podnikových řešení Microsoft Dynamics, celkový obrat vůči společnosti Microsoft nebo o jeho nárůst v uplynulém období.

Letošní výsledky ocenění Inner Circle a President‘s Club byly vyhlášeny v rámci mezinárodní partnerské konference Microsoft Worldwide Partner Conference 2010, která se konala v americkém Washingtonu.

zdroj: Microsoft


Na fotografii (zleva): David Frantík, ředitel divize podnikových řešení společnosti Microsoft, Vítězslav Kotrs, výkonný ředitel společnosti CDL System, Pavel Markalous, výkonný ředitel společnosti Webcom Axperience, Petr Homola, místopředseda představenstva společnosti Navertica, a Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft.Komentáře