Microsoft odstartoval čtrnáctý ročník soutěže Microsoft Awards

Společnost Microsoft odstartovala čtrnáctý ročník soutěže Microsoft Awards 2012.

Microsoft odstartoval čtrnáctý ročník soutěže Microsoft Awards


Jako každý rok v ní budou soutěžit certifikovaní partneři společnosti Microsoft o to, který z nich v uplynulém roce zrealizoval u některého z českých zákazníků nejlepší IT projekt. Partneři Microsoftu mohou své projekty přihlašovat až do 29. února 2012 prostřednictvím webových stránek soutěže.

„Posláním soutěže Microsoft Awards je podporovat partnery, kteří dokážou využít nových technologií od Microsoftu k poskytnutí přidané hodnoty pro české zákazníky. Vítězství je pro ně příležitostí, jak se mezi více než třemi tisící certifikovaných partnerů zviditelnit a získat tím na trhu konkurenční výhodu,“ řekl Roman Cabálek, generální ředitel společnosti Microsoft.

Partneři společnosti Microsoft mohou svá řešení přihlašovat do některé ze sedmi kategorií. Hodnotit je bude odborná komise složená z představitelů Microsoftu a expertů z jednotlivých oblastí na základě několika kritérií, která sledují především  definici obchodních cílů projektu, jeho inovativnost i vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka. Největší šanci na úspěch tak mají projekty, jejichž výsledkem byla přímá úspora nákladů u zákazníka, prokázané zvýšení jeho spokojenosti, měřitelné zvýšení flexibility firemních procesů a podobně.

Vítěz každé kategorie získá vedle prestiže a zviditelnění svého projektu i výhru v hodnotě 25 000 korun nebo volnou vstupenku na celosvětovou konferenci World Partner Conference v kanadském Torontu. Na ní budou vyhlášeny výsledky celosvětové soutěže World Partner Conference Awards 2012, do které se budou moci vítězné projekty z Česka rovněž přihlásit.

Více informací o Microsoft Awards 2012 a přihlašovací formulář naleznete na webu soutěže.

 

Přehled kategorií Microsoft Awards 2012:

1/ Business Productivity (produkty Office, Exchange, Lync, SharePoint nebo Project Server)
2/ Veřejné clodové služby Microsoft (produktyOffie 365, CRM Online, Windows Intune)
3/ Privátní cloud a správa infrastruktury
4/ Data Management & Business Intelligence
5/ Microsoft Dynamics ERP
6/ Microsoft Dynamics CRM
7/ Vývoj software a webových aplikací

Komentáře