Microsoft uvedl nové verze svých CRM řešení Dynamics

V rámci plošné inovace celého portfolia produktů společnost Microsoft oznámila aktualizace a vylepšení podnikových řešení Microsoft Dynamics.

Microsoft uvedl nové verze svých CRM řešení Dynamics


Jedná se o Microsoft Dynamics AX 2012 R2 a aktualizaci cloudové služby Microsoft Dynamics CRM Online. Microsoft Dynamics AX 2012 R2 přináší zejména možnost provozu více jazyků a legislativ v jediné instanci a také nové možnosti business intelligence, založené na Microsoft SQL Server, kdy se důležité informace ze všech součástí podniku zobrazují v kontextu činnosti každého uživatele.

Nový produkt bude také dostupný v rámci vertikálních řešení, a to zejména v oblasti maloobchodu, výroby (diskrétní, procesní i štíhlé), distribuce, servisních organizací a také veřejné správy. Vylepšení rovněž doznalo zabezpečení produktu.   

Aktualizace cloudové služby Dynamics CRM Online se podle Microsoftu nese ve znamení posunu od tradičního přístupu založeného na datech k přístupu, který provádí uživatele podnikovými procesy. Navíc přináší těsnější sepětí zákazníků s podnikovou sociální sítí Yammer, komunikační službou Skype, integrované mapy Bing, kompatibilitu s novým Microsoft Office a podporu dalších webových prohlížečů jako jsou Mozilla Firefox a Google Chrome na PC s Windows a Apple Safari na stolních počítačích Mac. Další funkce související s prodejem jsou připravovány pro prohlížeč Safari na zařízení Apple iPad.          


Úvodní foto: © Mimi Potter - Fotolia.com
Komentáře