Minerva ČR a Eagle Europe zahajují spolupráci v oblasti řešení čárových kódů

Minerva Česká republika rozšiřuje své portfolio o mezinárodní řešení čárových kódů pro nadnárodní výrobní společnosti.

Minerva ČR a Eagle Europe zahajují spolupráci v oblasti řešení čárových kódů


Minerva ČR, dodavatel QAD Enterprise Applications v České a Slovenské republice, oznamuje spolupráci s britskou společností Eagle Europe a podepsání distribuční smlouvy na prodej a implementaci řešení čárových kódů určené především pro nadnárodní výrobní společnosti. Eagle Europe je produktovým partnerem QAD a řešení čárových kódů RF Express pro QAD. Toto řešení je plně integrované s ERP systémem QAD a disponuje rozsáhlou funkcionalitou, kterou požadují především nadnárodní společnosti používající ERP systém QAD. Řešení je však vhodné i pro lokální firmy vyžadující hlubokou funkcionalitu v dané oblasti.

Petr Koptík, obchodní ředitel Minervy ČR okomentoval podpis smlouvy takto: „Minerva ČR bude v České a Slovenské republice dodávat a implementovat RF Express pro QAD jako standardní řešení elektronického sběru dat především pro nadnárodní společnosti. Minerva ČR již v minulosti spolupracovala s produktovým partnerem QAD, Eagle Europe. Impulsem pro podpis smlouvy se stala skutečnost, že stále více nadnárodních výrobců používá ve světě RF Express a vyžadují jej i v závodech v ČR a SR. Požadavky a potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležité a chceme poskytovat služby a produkty, které budou splňovat jejich nároky.“

Robert Freeman, ředitel společnosti Eagle Europe, k novému partnerství uvedl: “Jsme potěšeni, že jsme mohli uzavřít smlouvu s Minervou ČR, která implementuje QAD EA v České i Slovenské republice. Máme několik společných zákazníků a věřím, že partnerství pomůže k vyšší úrovni služeb v tomto důležitém evropském region. Rovněž se těšíme na spolupráci s Minervou, která bude dodávat naše řešení automatického sběru dat mnoha lokálním a nadnárodním společnostem ve východní Evropě.”

Komentáře