Minerva ČR je generální partner konference Svět informačních systémů 2010 v Brně

Konference se koná ve dnech 16. a 17. září 2010 v hotelu Voroněž v Brně. Po šesti ročnících ve Zlíně se konference stěhuje do Brna s cílem zajistit lepší dostupnost pro účastníky z České republiky i Slovenska.

Minerva ČR je generální partner konference Svět informačních systémů 2010 v Brně


Minerva ČR oceňuje vysokou odbornost a úroveň konference, a proto se rozhodla pro dlouhodobé partnerství. Na letošním ročníku vystoupí v produktově zaměřené části Vladimír Bartoš, ředitel podpory prodeje ve společnosti Minerva ČR a v panelové diskusi o využití informačních systémů pro podnikání a rozvoj organizací bude hovořit za Minervu ČR předseda představenstva Petr Koptík. V části programu, která je věnovaná zákazníkům vystoupí mimo jiné v panelové diskusi generální ředitel David Bečvář ze společnosti TES Vsetín a využívání IT ve výrobní společnosti Fuji Koyo Czech přednese manažer nákupu, logistiky a IT Miroslav Balín.

Konference SIS se zabývá aktuálními tématy z oblasti podnikových informačních systémů. Konferenci pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, nově ve spojení s vydavatelstvím CCB zastoupeným redakcí časopisu IT Systems a Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. Nad letošním ročníkem konference převzal záštitu prof. Karel Rais, rektor VUT v Brně.

Komentáře