Minerva ČR oslavila 20 let na trhu a 150 klientů

Společnost Minerva, dodavatel podnikových aplikací QAD na českém a slovenském trhu, letos slaví 20 let svých dodávek do průmyslových podniků.

Minerva ČR oslavila 20 let na trhu a 150 klientů


Společnost Minerva Česká republika, dodavatel podnikových aplikací firmy QAD v České republice a na Slovensku, včera oslavila 20 let existence na českém IT trhu. Od svého vzniku v roce 1992 společnost získala více než 150 zákazníků a s ročním obratem 233 miliónů Kč za loňský rok patří podle IDC mezi 5 největších dodavatelů ERP systémů v České republice.  

Minerva ČR je dodavatel specializující se především na potřeby výrobních a distribučních podniků. K zákazníkům společnosti se řadí Johnson Controls, TRW, Jitona, Korado, Madeta, United Bakeries, Unex, Tesla LH, SpofaDental, FEI, Laird Technologies a mnoho dalších.   

Společnost je od roku 1993 výhradním dodavatelem podnikových aplikací QAD, které dnes využívá přes 2 800 podniků z 97 zemí v automobilovém průmyslu, výrobě spotřebního zboží, potravinářství, strojírenství a farmacii a zdravotnictví (přístrojů a materiálů). Minerva se postupem času stala největším distributorem a strategickým partnerem QAD v regionu EMEA. Společnost do budoucna plánuje další rozvoj produktů QAD a služeb, zejména v oblasti integrované funkcionality Business Process Management.

„Minerva ČR je klíčovým partnerem v rámci naší obchodní strategie v regionu EMEA a je mi potěšením, že mohu celému jejímu týmu poblahopřát k tak významnému výročí,“ řekl Jean-Claude Walravens, Senior Vicepresident společnosti QAD v regionu EMEA. „Během této doby jsme společnosti Minerva ČR udělili čtyři ocenění QAD za rychlou implementaci a šest cen Distributor roku v celkovém hodnocení všech distributorů v regionu EMEA. Chtěl bych poděkovat za vynikající partnerství a vyjádřit přání dalších 20 let vzájemné spolupráce a mnoha dalších spokojených zákazníků.“


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com
Komentáře