Minerva implementuje IS QAD ve společnosti J.P.Plast

V závěru roku 2011 společnosti J.P.Plast a Minerva Česká republika podepsaly smlouvu o dodávku oborového podnikového informačního systému QAD.

Minerva implementuje IS QAD ve společnosti J.P.Plast


Výrobní závod J.P.Plast v Kyjově se svou sesterskou společností na Slovensku vyrábí náročné výrobky z oblasti standardních vyfukovaných obalů, zakázkové výroby (vyfukované obaly na zakázku, technické výlisky i díly pro automobilový průmysl) a vstřikování plastů (obaly, technické výlisky a díly pro automobilový průmysl). Mezi odběratele J.P.Plastu patří společnosti, které využívají také ERP systém QAD, např. Colorlak, Kompan, Magna a další.

ERP systém QAD pokryje všechny potřebné podnikové procesy. Přímo ve výrobě budou nainstalovány dotykové obrazovky, jejichž  prostřednictvím budou pracovníci snímat údaje z výroby přímo ze strojů do QAD. Toto řešení údajně zlepší komfort při práci, kterou svým způsobem provedení zrychlí. Po spuštění QAD do ostrého provozu v Kyjově bude proveden roll out QAD systému i v závodě na Slovensku.

„Důvodem, proč jsme zvolili pro naši společnost spolupráci s Minervou je to, že systém QAD svým zaměřením na řízení výroby a podporu její přípravy odpovídal naším požadavkům. Rovněž oceňujeme komplexní a otevřený přístup Minervy už při přípravě nabídky pro naši společnost“, hodnotí volbu systému a dodavatele generální ředitelka J.P.Plast Karla Henčlová a doplnila: „Od zavedení systému očekáváme zefektivnění řídících procesů a tím efektivnější využití všech zdrojů“.Úvodní foto: © rubysoho - Fotolia.com
Komentáře