Minerva přednáší s experty

Lidé ze společnosti Minerva budou přednášet s experty automobilového průmyslu na mezinárodní konferenci Odette International.

Minerva přednáší s experty


Ve dnech 20. a 21. listopadu 2007 se v Praze sejdou zástupci všech významných světových automobilek a jejich dodavatelů společně se členy organizací Odette a AIAG. Organizace Odette se zabývá stanovením standardů v automobilovém průmyslu a jejich zaváděním do praxe a konferenci pořádá pravidelně každým rokem.

Dvoudenní konference přinese více než pěti stovkám účastníkům z celého světa informace o hlavních výzvách v odvětví. Účastníci budou moci navštívit strategické sekce, kde vystoupí lídři automobilového průmyslu se svými vizemi příležitostí a hrozeb, kterým čelí odvětví automobilového průmyslu. Konference je tvořena třemi interaktivními sekcemi běžícími paralelně se čtyřiceti přednášejícími z řad automobilek a dodavatelů. Přednášející se podělí o své zkušenosti v oblasti zlepšování dodavatelského řetězce pomocí spolupráce v různých oblastech podnikání. Na konferenci mají účastníci jedinečnou šanci získat nové informace o rozvoji a přijetí standardů v dodavatelském řetězci a také celkový přehled trendů v nadnárodním automobilovém segmentu.

Minerva ČR vystoupí se svým zákazníkem Fuji Koyo Czech v sekci, která se zaměřuje na standard pro řízení toku materiálů, MMOG/LE. Prezentace přiblíží dodavatelům význam a princip standardu a jeho aplikaci v praxi. Minerva je autorizovaný člen Odette pro školení MMOG/LE a od letošního roku školí dodavatele automobilového průmyslu v České republice, na Slovensku a v Rusku. V Rusku se stala partnerem Fordu pro školení dodavatelů této automobilky.

Společnost MINERVA je výhradním poskytovatelem řešení produktů firmy QAD v České a Slovenské republice a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě.

Minerva je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Dlouholeté zkušenosti na trhu plánovaní podnikových zdrojů (ERP), certifikace ISO 9001a více než 100 společností užívajících informační systém QAD Enterprise Applications (MFG/PRO) nejen v České a Slovenské republice potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu závazkem.

Komentáře