Minerva vás zve na uživatelskou konferenci

Uživatelská konference společnosti Minerva Česká republika a Slovensko se koná v červnu 2010. Pro zákazníky Minervy je to každoroční příležitost získání informací o nových produktech, verzích a seznámení se s realizací projektů u dalších zákazníků.

Minerva vás zve na uživatelskou konferenci


Uživatelskou konferenci jsme pro naše zákazníky naplánovali na 10. až 11. června 2010 v hotelu Jehla ve Žďáře nad Sázavou. Hlavní konferenční den je vyhrazen pro prezentace nových produktů, verzí, služeb a aktivit Minervy. Odpolední část je určena pro zákaznické prezentace, které dávají prostor pro sdílení zkušeností z projektů realizovaných v konkrétních podnicích. Odpolední program je laděn ve sportovně-relaxačním duchu s širokými možnostmi vyžití v příjemném okolí Žďáru.

Den bude zakončen společenským večerem a rautem. V druhém konferenčním dni jsou dle zájmu prezentovány a konzultovány produkty, které naše zákazníky zaujaly pro rozšíření svého podnikového řešení. Pravidelně se na konferenci Minervy setkávají desítky zákazníků z celé České republiky a Slovenska.

Komentáře