Mobilní síť nové generace přichází do Liberce, Karlových Varů a Zlína

Telefónica O2 rozšiřuje svou nejmodernější síť, založenou na technologii UMTS/HSDPA, do Liberce, Karlových Varů a Zlína. Od 15. září 2009 si mohou všichni obyvatelé těchto měst pořídit nejrychlejší mobilní internet s rychlostí až 3,6 Mbit/s za výhodnou cenu.

Mobilní síť nové generace přichází do Liberce, Karlových Varů a Zlína


Mobilní sítí nové generace jsme nyní pokryli 12 ze 13 krajských měst," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Obyvatelé Liberce, Karlových Varů a Zlína mohou využít výhodné nabídky mobilního připojení do 30. října. Všichni, kteří si nově aktivují samostatný O2 Mobilní Internet, zaplatí pouze 600 Kč s DPH měsíčně. Online budou téměř okamžitě. Stačí jen vytáhnout z kapsy USB modem o velikosti běžné flash paměti. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců jej navíc dostanou za pouhou 1 korunu.

Nejvýhodněji mohou zákazníci získat O2 Mobilní Internet v kombinaci se službou O2 Internet na doma. Dostanou tak 2 Internety za cenu jednoho, a to za 750 Kč s DPH měsíčně za oba. Při současném využití některého z tarifů O2 NEON zaplatí ještě o 100 Kč méně.

 

Komentáře