Motorola uvádí nové mobilní terminály

Společnost Motorola Enterprise Mobility uvádí na trh mobilní terminál MC9500 – nejnovější a nejodolnější zařízení řady MC9000, které umožňuje zvýšení produktivity, zefektivnění provozů a snížení celkových nákladů na vlastnictví (TCO).

Motorola uvádí nové mobilní terminály


Nový MC9500 využívá vlastnosti a funkcionalitu nejprodávanější průmyslové řady Motorola MC9000 a přináší další nové vlastnosti, jako je modulární 3.5G WAN pro průlomová řešení podnikové mobility, která mohou změnit způsob fungování organizací. Vzhledem ke své extrémní odolnosti a vynikajícím ergonomickým vlastnostem je nový terminál předurčen pro zvýšení provozní efektivity a zároveň mění postupy správy produktů v zázemí díky unikátnímu systému doplňků a novému přístupu ke správě baterií.

 

MC9500 je prvním mobilním terminálem, který poskytuje modulární 3.5G WAN s podporou pro bezdrátovou širokopásmovou konektivitu GSM HSDPA nebo CDMA-EVDO Rev A v jednom zařízení. To umožňuje zákazníkům, aby si vybrali 3.5G síť, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Tato flexibilita celulární sítě, která je známá jako Motorola MAX FlexWAN, je vlastností mobilní architektury Motorola eXtensions (MAX). Umožňuje společnostem instalovat stejný typ mobilních terminálů a přesto poskytnout nejlepší pokrytí pro uživatele na různých místech. Kromě moderního ergonomického designu vyniká mobilní terminál MC9500 rovněž množstvím modulárních, přesunovatelných klávesnic, které splní nároky prakticky každé aplikace.

MC9500 má zabudovanou interaktivní senzorovou technologii (interactive sensor technology - IST) – nová vlastnost terminálů Motorola podporuje množství aplikací pro detekci pohybu, jež umožňují organizacím získávat vyšší podnikatelské hodnoty. Podniky mohou například zvýšit zodpovědnost pracovníka pomocí detekce
a záznamů pádu zařízení. IST navíc zlepšuje správu napájení díky tomu, že terminály MC9500 mohou automaticky přecházet do režimu spánku, když nejsou používány nebo pokud jsou obráceny displejem dolů. A pro přidanou flexibilitu umožňuje integrovaný akcelerační snímač u aplikací jako je načítání podpisů dynamické přepínání displeje mezi portrétním a krajinným modem na základě orientace zařízení.

MC9500 je prvním mobilním terminálem, který je založen na Mobility Platform Architecture 2.0 společnosti Motorola, která mění a inovuje vzhled odolných mobilních řešení. Terminál je vybavený procesorem Marvell XScale PXA320@806 MHz a operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.1 Mobilním pracujícím po celém světě tak dává do rukou tu nejnovější technologii. Díky GPS funkcionalitě podnikové třídy poskytuje pokrytí i v těch nejnáročnějších prostředích, a umožňuje spolehlivé služby v různých lokalitách. Pro větší flexibilitu nabízí MC9500 rovněž řadu možností sběru dat, která uspokojí zákazníky z řad podniků, včetně 1D laserové čtečky a 2D imageru. Digitální, 3megapixelový, samozaostřovací fotoaparát s vysokým rozlišením lze použít se čtečkou nebo imagerem pro vytvoření fotografií s vysokým rozlišením, video snímků a dokumentů - umožňuje totiž snadné načtení podpisu jako potvrzení o stavu věci nebo dodávce zboží.

 

Cíve informací o mobilním terminálu Motorola MC9500 získáte ZDE.

 

 

Komentáře