Mydlinky od D-Linku dohlédnou na dům či kancelář

D-Link spouští mydlink, bezplatný internetový portál, který uživatelům nabízí možnost monitorovat nejrůznější prostory.

Mydlinky od D-Linku dohlédnou na dům či kancelář


Aleš Pícl, výkonný ředitel D-Link v České republice, říká: „Ze strany zákazníků vždy existovala poptávka po řešení umožňujícím dohlížet na věci, které jsou pro ně důležité, například když jsou mimo domov."

Funkce mydlink (o vhodnosti tohoto názvu pro český trh jsme v redakci dlouho diskutovali) vyhledá podporované kamery, namontované ve vaší garáži nebo třeba domácí pracovně, a obratem je nakonfiguruje pro připojení k síti, což umožní přístup k záběrům z vašich kamer z libovolného místa přes internet. Služba navíc podporuje až čtyři kamery. Uživatelé, kteří jsou na cestách, mohu získat přístup k mydlink také prostřednictvím oblíbených mobilních platforem, jako je iPhone, iPad a telefony s Androidem, a to pomocí bezplatné mobilní aplikace  mydlink Lite.

Funkce mydlink je dostupná u nové domácí bezdrátové N kamery DCS-930L a domácí bezdrátové N kamery DCS-932L pro denní i noční provoz. Obě mají velmi kompaktní provedení. Na rozdíl od běžných webových kamer mají DCS-930L a DCS-932L vestavěný procesor a webový server, což znamená, že budou fungovat, aniž by kvůli tomu musel být zapnutý počítač. Oba modely umožňují bezdrátové připojení k síti pro dálkové monitorování domácnosti nebo kanceláře. Obě kamery jsou také vybaveny mikrofonem.


Komentáře