Na internetu se objevily údajné první fotografie iPhonu 5s

Nový iPhone 5s, o němž se spekuluje, že by se mohl objevit na trhu již v prvních měsících roku 2013, (možná) ukázal svou tvář.

Na internetu se objevily údajné první fotografie iPhonu 5s


Respektive svoje záda. Server Apple Insider přinesl fotografie, které unikly na internet, a u nichž se odhaduje, že by se mohlo jednat o vůbec první fotografie iPhonu 5s. Pokud jsou to fotografie autentické, je z nich zřejmé, že se design telefonu příliš nezmění.

iPhone 5s

Na druhou stranu se mírně změní vnitřní uspořádání telefonu, neboť společně s fotografií zadní části telefonu unikly i fotografie vnitřku zad, na nichž je vidět změněné uspořádání šroubků. Fotografie sice vyvolávají nadšení u části fanoušků společnosti Apple, nicméně někteří odborníci jsou skeptičtí a tvrdí, že se může jednat o sériově nepoužitou variaci iPhonu 5.

iPhone 5s

Uniklé fotografie či prototypy, které se později prokázaly jako falešné či špatně interpretované, přinesly již v minulosti ztráty výrobcům příslušenství pro zařízení největších společností, kteří mohutně investovali do toho, aby byli první, kteří přijdou s obaly či jinými doplňky pro konkrétní zařízení.

Zdroj: Apple Insider, IDG News Service


Úvodní foto: Apple Insider
Komentáře