Na konferenci Projektový management 2012 vystoupí špičkový manažer Jon Glasco

Společnost pro projektové řízení a Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně pořádají ve dnech 25.–26. dubna 2012 již pátý ročník konference Projektový management 2012, která se ponese pod heslem „rozum x emoce“.

Na konferenci Projektový management 2012 vystoupí špičkový manažer Jon Glasco


Příspěvky řečníků podle pořadatelů poskytnou odpovědi například na otázky: Jak důležité role hrají emoce v řízení projektů? Jak skloubit racionální část projektu s emocemi? Vítězí v projektovém řízení rozum nad citem? Konference by měla nabídnout zkušenosti špičkových manažerů z České republiky i ze zahraničí.

Mezinárodní rozměr konferenci dodá především Jon Glasco, který na konferenci představí dopad emocionálního a racionálního myšlení na inovační projekty a týmy. Glasco je Američan žijící v Evropě, který má přes 30 let zkušeností v plánování a realizaci inovačních projektů pro velké korporace, nadnárodní podniky a veřejný sektor v Evropě, Severní Americe a Tichomoří. Převážně se věnuje projektům v oblasti telekomunikací, mobilních operátorů, multimediálních systémů, bezpečnostních systémů a veřejné dopravy.

Jona Glasco získal titul MBA na New York Institute of Technology (NYIT), kde se specializoval na řízení vědy a výzkumu. Dále vystudoval elektroinženýrství na Univerzity of New Mexico. Je také držitelem certifikátu řízení telekomunikačních a systémového inženýrství. V roce 2011 působil v České republice jako hostující profesor na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde učil Úvod do inovačního managementu. Je autorem knihy Breakthrough! Innovation Management in Practice, jejíž třetí vydání bylo vydáno v červnu 2011. Podílí se také na přípravě knihy Public Service, Governance and Web 2.0 Technologies.

O své zkušenosti se dále podělí například Tibor Kovalský, IT projektový manažer a specialista na řízení náročných projektů v různých částech světa; Robert Vlach, podnikatelský poradce a provozovatel portálu „Na volné noze“; Petr Řeháček, specialista na řízení kvality v projektech i obecně; Ivan Valíček, který začínal s projekty již v 70. letech, od roku 1980 působil jako projektový manažer ve Švýcarsku, naposledy u Siemens Schweiz AG; Branislav Lacko, projektový manažer, dlouholetý propagátor, trenér a odborník na projektové řízení; či Emanuel Byrtus, metodik, kouč a specialista na emoční inteligenci a osobnostní rozvoj.

Konference nabídne odborný program doplněný o vyhlášení soutěže o talentované projektové manažery z řad studentů a zajímavý večerní program v duchu 30. let. Další informace na www.konferencepm.cz.  Registrace je možná do 15. dubna 2012 na http://www.konferencepm.cz/2012/form/registracni-formular/.


Úvodní foto: Fotolia © Alexandr Mitiuc
Komentáře