Naveed Gill generálním ředitelem GTS

Naveed Gill generálním ředitelem GTS


Naveed Gill přichází do GTS po dlouhém působení v pozici generálního ředitele Tiscali Telekomunikace ČR. Gill stál v čele Tiscali od okamžiku jejího vstupu na český trh v únoru 2000 (tehdy jako dceřiná společnost nizozemské firmy World Online International).

Během prvních tří let řízení firmy se Naveedu Gillovi podařilo zvýšit roční obrat firmy z 50 milionů Kč na více než 650 milionů Kč. Firma byla jednou z prvních z celkem čtrnáctičlenné mezinárodní skupiny Tiscali Group, která dosáhla pozitivního zisku před zúročením, zdaněním, odpisy a amortizací (EBITDA).


Naveed Gill se narodil ve Velké Británii. V minulosti pracoval jako Country Sales Manager společnosti Xerox v ČR a později také ve Slovinsku jako Regional Industry Solutions Manager pro celou její divizi CEE (Střední a východní Evropa). Před svým působením ve střední Evropě pracoval jako konzultant Unix u Program Product Services Limited, malé softwarové firmy ve Velké Británii.

Vzdělání získal ve skotském Aberdeenu. Vystudoval fyziku a matematiku, v rámci postgraduálního studia pak také informační inženýrství.

Foto: Tiscali

Komentáře