Nejnovějším členem sdružení HP Agility Alliance se stala společnost PricewaterhouseCoopers

HP oznámilo, že k uskupení HP Agility Alliance se připojila společnost PricewaterhouseCoopers LLP (PwC).

Nejnovějším členem sdružení HP Agility Alliance se stala společnost PricewaterhouseCoopers


HP a PwC budou společně poskytovat řešení a služby podnikové transformace, jež pomáhají klientům optimalizovat podnikové procesy a dosáhnout vyšší návratnosti investic do technologií.

V rámci této spolupráce budou společnosti HP a PwC poskytovat následující řešení a služby:

—      Transformační plánování podnikových prostředků (ERP) – integruje podnikové poradenství a oborové znalosti PwC se schopností HP Enterprise Services implementovat, konfigurovat, integrovat, hostovat a provozovat prostředí ERP.

—      Podniková transformace – obohacuje inovativní metodiku HP a její služby IT infrastruktury o řešení rozvoje podnikatelských případů, posouzení IT strategie, správy podnikových dat a daňového plánování společnosti PwC.

—      Řízení rizik a dodržování zásad – spojuje strategické a integrační služby PwC se službami vývoje, integrace a spravovaného zabezpečení HP Enterprise Services.

—      Oborová řešení – využívají jedinečné přednosti a schopnosti HP a PwC k řešení požadavků klientů v oborech, jako je zdravotnictví, energetika nebo strojírenství.

Společnosti HP a PwC podepsaly před více než rokem dohodu, která už přinesla klientům praktický užitek. Společnosti nedávno dokončily fázi prvotního plánování a návrhu velkého projektu podnikové transformace založené na SAPu pro STP Nuclear Operating Company, uznávaného lídra v odvětví jaderné energetiky. Tým ve spolupráci s STP naplánoval nahrazení více než 60 zastaralých podnikových aplikací, při němž má být udržena a zlepšena podniková výkonnost.

HP Agility Alliance je koalice poskytovatelů aplikací a podnikových služeb, kteří spolupracují s HP Enterprise Services na vývoji a dodávkách dynamických podnikových řešení.

Komentáře