Největší moskevský telekomunikační operátor přechází na české řešení

Největší moskevský telekomunikační operátor přechází na české řešení


Sitronics Telecom Solutions získal zakázku na dodávku NGN řešení od jednoho z největších telekomunikačních operátorů v Rusku -- MGTS.

Moskevská pobočka Sitronics implementuje v průběhu druhého čtvrtletí roku 2007 NGN platformu Tennet pro zajištění integrace stávající  digitální infrastruktury s nově budovanou vysokokapacitní paketovou sítí založenou na IP.

Projekt navazuje na testovací provoz platformy Tennet v síti MGTS, který probíhal od poloviny roku 2006.

MGTS si pro další rozvoj svých služeb zvolil platformu TENNET na základě rozsáhlého a dlouhodobého testování," uvedl Nihad Hurem, generální ředitel společnosti SITRONICS Telecom Solutions. "Po dokončení implementace získá přístup k novým službám a způsobům účtování více než čtyři miliony zákazníků MGTS."

Přechod MGTS na sítě příští generace se podle dodavatele řešení řadí mezi jeden z největších projektů svého druhu. Dodané řešení umožní integrovat více než 70 000 tranzitních portů připojených k vysokokapacitním tranzitním branám TGX 6800 řízených softswitchem MGC 9800. Řešení Tennet zajistí moskevskému operátorovi nabídnout moderní služby typu triple-play a zároveň umožní plnohodnotné propojení se sítěmi dalších poskytovatelů telekomunikačních služeb prostřednictvím standardních rozhraní.

Komentáře