Největšími taháky konference TechEd 2010 jsou Daniel Meyer a novinky v Office 2010

Dva vrcholy letošní konference TechEd 2010 se odehrají dnes. Budou jimi přednášky stratéga pro podnikové technologie společnosti Microsoft Daniela Meyera a novinky v MS Office 2010, které představí Drahoslav Dvořák a Tomáš Kutěj.

Největšími taháky konference TechEd 2010 jsou Daniel Meyer  a novinky v Office 2010


Dvě přednášky Daniela Meyera se budou týkat posledních vylepšení bezpečnosti produktů Microsoft a role Identity Managementu v IT. Novinky MS Office 2010, jejichž společným jmenovatelem je zjednodušení a zrychlení důležitých funkcí, jsou poutavé také díky značné rozšířenosti tohoto oblíbeného produktu. Office 2010 přináší nové nástroje pro zefektivnění spolupráce mezi osobním počítačem, mobilním telefonem a internetem. Vylepšení se dočkala také práce s textem, videi a obrázky.

Letošní TechEd pořádají společnosti Gopas, Daquas a Microsoft ve dnech 26. – 29. dubna 2010 v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most v Praze. Jedná se již o osmý ročník odborného setkání IT specialistů, tentokrát slučující konference Gopas TechEd a Daquas DevCon. Jako již tradičně je odborná konference určena pro všechny, kdo chtějí mít přehled o současných a nadcházejících trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft.

Více informací a kompletní program naleznete na www.teched.cz

Komentáře