Ness je nový Gold Certified Partner společnosti Microsoft

Společnost Ness Technologies oznámila uzavření strategického partnerství se společností Microsoft.

Ness je nový Gold Certified Partner společnosti Microsoft


Bohaté lokální i mezinárodní zkušenosti a významné tržní postavení společnosti Ness se tak promítly do efektivní spolupráce s globálním technologickým gigantem a Ness se stává jeho Gold Certified partnerem pro Českou republiku.

Spolupráce společností Ness a Microsoft přinese všem zákazníkům v dodávaných řešeních a službách další přidanou hodnotu. Ta je založena na kombinaci znalostí a zkušeností v oblasti analýzy, strategického poradenství a schopnosti dodat i dlouhodobě podporovat řešení na nejnovějších technologiích.

Obě společnosti budou vzájemně využívat lokálních týmů s globálním know-how a nejlepších osvědčených řešení v oboru (tzv. best practices). Společnost Ness, která patří mezi tři top poskytovatele IT řešení a služeb v České republice, má ve svých týmech více než 50 odborníků certifikovaných Microsoftem a nyní bude mít i bezprostřední přístup k nejmodernějším technologiím Microsoftu, které využije v inovativních řešeních pro své klienty.

Již v měsíci červnu zaznamenal Ness první reálné výsledky partnerství, když na český trh vstoupila firma Central Europe On-Demand (CEOD), první regionální poskytovatel hostingových služeb, která za podpory Microsoftu přichází s on-line nabídkou řešení v konceptu software jako služba (Software as a Service - SaaS).

CEOD je zaměřený zejména na malé a střední podniky v České republice a partneři společnosti Microsoft získávají možnost využít rozšířené nabídky hostingových služeb a aplikací pro svá stávající řešení. I partneři, kteří dnes hosting přímo nenabízejí, mohou díky těmto službám lépe prodat své integrační a konzultační služby, tak řešení pro koncové uživatele. Společnost Ness nabízí ve svém portfoliu mnoho mobilních služeb a řešení, které je možné s nabídkou CEOD propojit, proto je možné říci, že partnerství se společností Microsoft už přineslo své první plody.

Komentáře