Ness nabízí poradenství pro firmy zdarma

V době, kdy jsou firmy pod tlakem snižování nákladů, spustila společnost Ness pod názvem WebDrive úspornou alternativu ke klasickému semináři či workshopu.

Ness nabízí poradenství pro firmy zdarma


Účastníci těchto online webinářů jsou nezávislí na místě, ušetří čas a tím i náklady a navíc si mohou z archivu virtuální setkání s odborníky kdykoliv zopakovat bez dodatečných nákladů. Obsah přitom necílí jen na IT odborníky, jak by se mohlo zdát, ale je přizpůsoben pro lidi z managementu, manažery a vlastně pro každého, koho zajímá, jak si usnadnit či zlepšit podnikání. Témata totiž nepředstavují technologie, ale jejich chytré využití pro řešení každodenních problémů firem.

Z podstaty online propojení samozřejmě vyplývá možnost klást v průběhu online setkání dotazy, chatovat a diskutovat. Vše je přitom velmi jednoduché a intuitivní, nevyžaduje od účastníků žádné technické znalosti ani zvláštní HW či SW vybavení - stačí připojení k internetu, zadat www.ness.com/cz a hodina času. Pro účast v online Ness WebDrive stačí jen osobní počítač se zvukovou kartou, reproduktory či sluchátka a připojení k Internetu. Webinář je nezávislý na platformě a je možné využít i mobilní zařízení s iOS nebo Android.


Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com
Komentáře