Ness posiluje v oblasti cloudových řešení

Společnost Ness oznámila implementaci portálu výběrového řízení do systému Windows Azure ve farmaceutické společnosti Ferring Pharmaceuticals.

Ness posiluje v oblasti cloudových řešení


Společnost Ness oznámila implementaci portálu výběrového řízení do systému Windows Azure ve farmaceutické společnosti Ferring Pharmaceuticals. Řešení formou cloud computingového systému, kdy zákazník neplatí za software, ale jen za jeho užití, může společnost Ness nabízet jako službu (SaaS) i serverovou aplikaci.

Portál  vyvinula společnost Ness jako webovou aplikaci pro správu výběrových řízení. Umožňuje kontrolu nad nákupními procesy a přehled o výběrových řízeních ve firmě či organizaci. Cílem aplikace je podle vyjádření společnosti Ness proces nákupu zrychlit, zprůhlednit a zjednodušit.

„Portál výběrových řízení jsme získali jako službu ve formě cloud computingu a mohli jej začít provozovat a využívat bez zásahu do vlastní IT infrastruktury jak u nás, tak v zahraniční centrále. Právě tento požadavek odstartoval celý proces přeměny už vyvinuté aplikace na novou platformu," říká Vít Luštinec, finanční ředitel Ferring Pharmaceuticals s.r.o.

„Aplikace je zpětně kompatibilní s prostředím Windows Server a zákazníkovi tak zůstává otevřená možnost v budoucnu portál výběrových řízení přesunout na vlastní IT infrastrukturu,“ říká Karol Kubeczka, divizní ředitel Utility&Manufacturing Ness Technologies.

Komentáře