Ness Technologies jmenoval Milana Sameše prezidentem Ness Central & Eastern Europe

Sameš bude odpovědný prezidentu a CEO Ness Technologies Sachi Gerlitzovi a bude řídit aktivity Ness Technologies v České republice, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku.

Ness Technologies jmenoval Milana Sameše prezidentem Ness Central & Eastern Europe


Centrála Ness CEE zůstává v Praze. Sameš nahrazuje Ivana Hrušku, který z Ness odchází věnovat se svým soukromým aktivitám.

Sameš, který pracoval v letech 2005 až 2007 jako generální ředitel Ness Czech, a předtím v letech 2004 až 2005 jako provozní ředitel Ness Central & Eastern Europe, má 18leté zkušenosti v oboru informačních technologií a telekomunikací. Sameš se vrací do Ness z Oracle Czech Republic, kde poslední dva roky působil na pozici generálního ředitele. Předtím pracoval jako obchodní ředitel v české pobočce společnosti Logica, mezinárodní IT a konzultační společnosti, přičemž na tuto pozici přešel z Nokia Networks, globálního poskytovatele mobilních telefonů a sítí, kde působil jako ředitel pro rozvoj obchodu české pobočky společnosti.

„Jsem velmi potěšen, že mohu přivítat Milana Sameše jako prezidenta Ness CEE, a věřím, že jeho mnohaleté zkušenosti nám pomohou posílit naši pozici na trzích střední a východní Evropy,“ řekl Sachi Gerlitz, prezident a CEO Ness Technologies. „Ness CEE tvoří třetinu našeho celosvětového obratu a je významnou součástí naší globální strategie.  Jsme připraveni dále rozvíjet naše aktivity v tomto regionu. Chtěl bych také poděkovat Ivanu Hruškovi za jeho velký přínos do Ness Technologies a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další kariéře.“

Komentáře