Ness zakládá novou divizi a nabízí produkty středním firmám

Společnost Ness Technologies oznámila založení nové organizační jednotky, Product Sales.

Ness zakládá novou divizi a nabízí produkty středním firmám


Jejím cílem je doplnit stávající obchodní model a nabídnout software třetích stran a vlastní řešení, která byla dosud dostupná jen velkým zákazníkům, i středně velkým společnostem. Řízením týmu Product Sales byla pověřena Hana Součková, zastávající současně pozici marketingové ředitelky společnosti Ness Technologies v ČR.

„V první fázi chceme firmám nabídnout tři produkty v oblastech cloudu, mobility a business intelligence, které zlepšují dostupnost i bezpečnost firemních dat a rovněž přispívají ke spolupráci zaměstnanců. To jsou témata, která zajímají střední firmy, a proto v nich vidíme značný potenciál. Stávající portfolio přitom budeme postupně doplňovat o další produkty,“ říká Součková.

Ness staví svoji cloudovou nabídku na spolehlivých aplikacích Google Apps, zahrnujících vzájemně provázané služby komunikace a spolupráce. Ness dále představuje nabídku v oblasti mobility, kterou reaguje na rostoucí mobilizaci firemních dat a dokumentů. Kromě vývoje vlastních aplikací poskytuje například správu firemních i zaměstnaneckých mobilních zařízení, integraci mobilních řešení s firemními informačními systémy nebo zabezpečení dat v mobilním prostředí.

Pro oblast business intelligence Ness nabízí aplikaci QlikView. Ta umožňuje  vytvářet analýzy dat z nejrůznějších pohledů pro rychlé rozhodování. Vlastnosti uvedených produktů cílí nejen na střední firmy, ale také na organizace veřejné správy.


Úvodní foto: © peshkova - Fotolia.com
Komentáře