NetApp si pro distribuci svých produktů vybral společnost SOFT-TRONIK

Společnost Network Appliance se s ohledem na pokračující růst trhu IT v Česku rozhodla, že vybuduje tradiční distribuční prodejní a partnerský kanál.

NetApp si pro distribuci svých produktů vybral společnost SOFT-TRONIK


Společnost Network Appliance se s ohledem na pokračující růst trhu IT v Česku rozhodla, že vybuduje tradiční distribuční prodejní a partnerský kanál.

V rámci těchto změn proto pověřila distribucí svých produktů společnost SOFT-TRONIK, a.s., která je součásti holdingu DNSint.com. Platnost kontraktu je od 1.5.2008.

Na základě nových dohod bude společnost SOFT-TRONIK odpovědná za budování sítě partnerů, za podporu prodejců (resellerů) a vytváření poptávky po produktech společnosti Network Applience v České republice. Nejdůležitější přínosy vyplývající z nové dohody shrnul Boris Nevrlý Managing Director společnosti SOFT-TRONIK: „NettAppu nabízíme náš dlouhodobě stabilní a rozsáhlý prodejní kanál, a my naopak získáváme do našeho portfolia špičkové produkty. Vývoj na českém trhu a trzích EU ukazuje velký potenciál na rozvoj v oblasti úložných systémů, navíc produkty společnosti Network Appliance zapadají do naši skupiny produktů zaměřené na datová centra. To vše dává dobrý základ pro oboustranně výhodnou spolupráci."

„Jsme velmi potěšeni novou distributorskou smlouvou se společností SOFT-TRONIK a jsme přesvědčeni, že naše partnerství přinese obchodním partnerům v České republice skutečnou přidanou hodnotu,“ řekl Remo Rossi, ředitel NetApp pro region Rusko, Rakousko, Švýcarsko a východní Evropa. „Společnost SOFT-TRONIK si vybudovala pověst profesionálního value-added distributora s širokým portfoliem řešení, což nám umožňuje nabízet strategická kompletní řešení v kombinaci s produkty společností VMware a Symantec. Kromě toho SOFT-TRONIK přidává hodnotu svým nabídkám na základě poskytování technické předprodejní podpory NetApp, z čehož mají v konečném důsledku hlavní přínos zákazníci.“

Společnost NetApp vytváří inovativní řešení pro správu dat a datových úložišť, která pomáhají akcelerovat podnikatelské aktivity a zároveň docílit vynikající nákladové efektivnosti. V rámci uzavřené smlouvy bude společnost SOFT-TRONIK prodávat celý sortiment řešení NetApp, včetně nedávno ohlášených virtualizačních produktů, do sítě svých partnerů po celé České republice.

Komentáře