NetRex uvádí novou generaci řešení pro sledování domova

Společnost NetRex vylepšuje své řešení pro zabezpečení rekreačních objektů či rodinných domů.

NetRex uvádí novou generaci řešení pro sledování domova


Do nabídky zařazuje novou dohledovou GSM kameru SimCam, která výrazně rozšiřuje možnosti kontroly nemovitostí, například o odposlech sledovaného prostoru. Kompletní partnerské řešení včetně kamery a SIM karty T-Mobile lze nyní pořídit za 7999 korun včetně DPH.

Kdo nechce investovat do nákladných zabezpečovacích systémů nebo do ostrahy objektu, může zkusit zajímavou novinku, dohledovou GSM kameru SimCam.

Tento jednoduchý zabezpečovací systém dokáže ochránit jakoukoliv nemovitost, a to bez zbytečných planých poplachů. Výhodou je velice jednoduchá instalace a používání. Uživateli stačí vložit do kamery přibalenou SIM kartu T-Mobile a prozvoněním celé zařízení aktivovat.

Škála funkcí, kterou SimCam nabízí, je velmi široká. Kromě MMS zpráv může informovat majitele nemovitosti i prostřednictvím SMS. Navíc zvládá i tzv. „noční vidění“, je vybavena pohybovým čidlem i ochranou proti výpadku elektrické energie.

Díky SIM kartě T-Mobile je kamera neustále on-line a lze ji využít prakticky kdekoliv v České republice. Majitel nemovitosti má tak vždy a odkudkoliv, zahraničí nevyjímaje, přehled o stavu svého majetku.

Nespornou výhodou je i ovládání kamery a nastavení celého systému na dálku prostřednictvím jednoduchých SMS příkazů.

Možnosti využití SimCam jsou v podstatě neomezené, může posloužit i jako běžná webkamera. „Pokud budete chtít vědět, jaké je u vás na chatě právě počasí, stačí poslat SMS zprávu a obratem dostanete odpověď. Stejně jednoduše si díky vestavěnému mikrofonu můžete poslechnout, co se v chatě děje,“ doplňuje David Capoušek, ředitel společnosti NetRex.

GSM kameru SimCam lze pořídit v internetovém obchodě www.simcam.cz za 7 999 Kč včetně DPH. Za tuto cenu získá zákazník kompletní řešení včetně předplacené T-Mobile SIM karty s tarifem Twist ProSMS a se startovním kreditem 200 Kč. Více informací naleznete na www.simcam.cz.

Komentáře