Nokia rozdává vývojářům telefony zdarma

Společnosti Microsoft a Nokia připravily nabídku pro české vývojáře aplikací.

Nokia rozdává vývojářům telefony zdarma


Všichni, kdo vyvíjí aplikace pro prostředí Windows Phone 7, mají šanci získat jeden ze stovky přístrojů Nokia Lumia.  Společnosti Microsoft a Nokia mají přístroje připraveny pro prvních sto vývojářů, kteří vytvoří tři originální aplikace, umístí je na Marketplace a celkový počet stažení těchto aplikací dosáhne alespoň 50.

„Testovat aplikace v emulátoru není vždy komfortní. Proto vývojářům nabízíme náš telefon, na kterém budou moci své originální aplikace ladit. Věříme, že stovka telefonů pokryje velkou část potřeb české vývojářské komunity,“ říká Igor Šmerda, zodpovědný v Nokia ČR za podporu vývojářů.

„V České republice máme mnoho talentovaných vývojářů. Touto akcí bychom je rádi motivovali k další kreativitě a pomohli jim s propagací jejich práce. Všechny aplikace budou vystavené na www.msdn.cz/nokia,“ Říká Filip Řehořík, zodpovědný v české pobočce Microsoftu za podporu vývojářů. Akce probíhá od 1. února 2012 a skončí 31. května 2012, nebo v okamžiku, kdy bude celá stovka telefonů rozdána. Právě mezi těmito daty musí být aplikace umístěny soutěžícími na Marketplace.


Úvodní foto: © Sashkin - Fotolia.com
Komentáře