Norton Internet Security 2012 je již v prodeji

Tým Norton společnosti Symantec představil bezpečnostní produkty Norton AntiVirus a Norton Internet Security 2012. Novinky přináší nový standard v oblasti bezpečnosti i výkonu.

Norton Internet Security 2012 je již v prodeji


Podle prohlášení společnosti Symantec nabízí Norton 2012 oproti předchozí verzi Norton 2011 o 30 % rychlejší skenování, o 17 % rychlejší spouštění a o 24 % rychlejší kopírování souborů. Symantec rovněž přistoupil k propojení záznamů z databáze Norton Insight s reporty z korporátních verzí bezpečnostního software Symantec (Endpoint), takže nyní údajně disponuje daty o pokusech o kybernetické útoky od 210 milionů uživatelů.  

Mezi nejzajímavější bezpečnostních technologie a vylepšení podle Symantecu patří:

•    Norton Identity Safe v cloudu – Chrání osobní informace i informace o financích před počítačovými zločinci a udržuje uživatele v bezpečí před podvodnými weby. Nové uživatelské rozhraní zjednodušuje přihlášení a hesla ukládá do cloudu, takže jsou dostupná z libovolného počítače s nainstalovaným Norton Internet Security 2012.

•    Norton Management – Nová webová funkce umožňuje uživatelům spravovat jejich produkty Norton z celého světa. Uživatelé mohou vzdáleně přidávat produkty Norton, spravovat nastavení zabezpečení a aktualizace, takže lze  kontrolovat stav svých zařízení nebo opravu problémů, aniž by u nich musel být uživatel osobně přítomen.

•   Norton Insight – Bezpečnostní technologie Norton založená na pověsti souborů využívá anonymní zprávy o programech od milionů uživatelů produktů Symantec a automaticky identifikuje a zablokuje i doposud neidentifikovaný škodlivý software.

•    Download Insight – Zkontroluje bezpečnost každého stahovaného souboru ještě před instalací a nově poskytuje i údaje o předpokládané stabilitě aplikace na základě zkušeností milionů uživatelů Symantec.

•    Sonar – Monitoruje spuštěné aplikace a jejich chování. Podezřelé aktivity odhalí a chrání tak před neznámými hrozbami.

Cena, dostupnost a kompatibilita

Doporučená koncová cena včetně DPH pro Norton Internet Security 2012 je 1359 Kč, což zahrnuje bezpečnost na jeden rok pro 1 počítač. Doporučená koncová cena včetně DPH pro Norton AntiVirus 2012 činí 1099 Kč, což zahrnuje bezpečnost na 1 rok pro jeden počítač.

Produkty Norton 2012 podporují Microsoft Windows XP (32-bit) Home/Professional/Tablet PC/Media Center se Service Pack 2 nebo novějším, Microsoft Windows Vista (32-bit a 64-bit) a Microsoft Windows 7 (32-bit a 64-bit) oba pro edice Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate. Norton Internet Security a Norton AntiVirus 2007 nebo novější s platným přihlášením k odběru mohou uživatelé zdarma upgradovat na aktuální verze.

Komentáře