Nová řada business notebooků od HP klade důraz na bezpečnost

Společnost HP rozšířila svoji řadu business notebooků o nové modely ProBook a EliteBook, které kladou vysoký důraz na bezpečnost.

Nová řada business notebooků od HP klade důraz na bezpečnost


Všechny nové business notebooky jsou vybaveny sadou nástrojů ProtectTools, která firmám podle HP umožňuje  ochránit jejich data. Nástroje HP ProtectTools umožňují organizacím všech velikostí centrálně řídit bezpečnost svých klientských PC bez ohledu na to, zda jsou od HP či ne. U těchto notebooků se také objevuje technologie HP Beats Audio. Nové produkty představují další krok ve vývoji designové platformy notebooků, která byla pod názvem FORGE použita u modelových řad HP ProBook m-series a EliteBook p-series.

Mezi nové produkty patří:

—    HP ProBook 5330m s tloušťkou pod 2,52 cm (1 palec) - business notebook v dvoutónovém barevném provedení, se šasi z matného hliníku a podsvícenou klávesnicí, vybavený technologií Beats Audio od HP
—    HP EliteBook 2560p, vážící 1,67 kg, je nejmenší a nejlehčí model řady EliteBook; notebook disponuje sadou nástrojů HP Protect Tools pro vyšší bezpečnost, HD displejem o úhlopříčce 38 cm (12,5 palce), výkonným procesorem a optickou mechaniku.
HP ProBook 5330m

Notebook vhodný pro profesionály je poháněn procesorem Intel Core i5 druhé generace nebo dvoujádrovým procesorem i3 pracujícím na standardním napětí; notebook je dále vybaven čtečkou otisků prstů HP Fingerprint Sensor a funkcí TPM pro vyšší hardwarovou bezpečnost dat. Technologie Intel vPro technology, která je nabízena v doplňkové výbavě, přináší lepší bezpečnost a ovládací funkce na dálku. Notebook HP ProBook 5330m, s tloušťkou méně než 2,52 cm (1 palec) a váhou méně než 1,8 kg, je vybaven HD displejem o úhlopříčce 34cm (13,3 palce) a  podsvícenou klávesnicí.

HP EliteBook 2560p a 2760p

Tenký HP EliteBook 2560p vyvedený v platinové barvě, s LED podsvícenou HD obrazovkou o úhlopříčce 37,5 cm (12,5 palce), a optickou mechanikou je podle HP určen pro práci mimo kancelář. HP EliteBook 2760p nabízí stejnou funkčnost jako tradiční business notebooky v kombinaci s flexibilitou tabletu. Dotykový displej lze ovládat perem či prsty. Oba nové modely EliteBook jsou osazeny dvoujádrovými procesory Intel Core i7 nebo i5, podporují Intel Turbo Boost Technology 2.0 a technologii vPro. Obsahují také plnohodnotný harddisk s rychlostí 7 200 RPM a paměťovou jednotku SSD pro delší výdrž baterie.

Dokovací stanice pro personalizovaný pracovní prostor

Dokovací stanice je vybavena čtyřmi USB porty a porty eSATA, DisplayPort a VGA pro propojení s periferními zařízeními a širokou škálou videotechniky.

Ceny a dostupnost

—    HP ProBook 5330m bude na českém trhu v prodeji od konce května za cenu od 16 990 Kč včetně DPH.
—    HP EliteBook 2560p bude na českém trhu v prodeji od poloviny června za cenu od 22 790 Kč včetně DPH.
—    HP EliteBook 2760p bude na českém trhu v prodeji od konce května za cenu od 29 990 Kč včetně DPH.

Komentáře