Nová řada multifunkcí Kyocera TASKalfa pro podnikový tisk

Společnost Janus uvedla na trh novou řadu tiskových zařízení TASKalfa od společnosti Kyocera.

Nová řada multifunkcí Kyocera TASKalfa pro podnikový tisk


Řada pěti černobílých a šesti barevných multifunkcí je založena na společném enginu, operativním rozhraní a softwarové platformě s přenosným příslušenstvím, což umožňuje měnit parametry dle aktuálních potřeb. Multifunkční zařízení obsahují integrované pokročilé funkce správy dokumentů, a možnost dosažení rychlosti  tisku od 30 do 80 stran za minutu. Zařízení TASKalfa se ovládají pomocí širokoúhlého barevného dotykového panelu, který uživatelům nabízí například možnost vytvořit si prostřednictvím klávesových zkratek zrychlené volby funkcí, a tím eliminovat případné pochybení a ušetřit čas.

Všechny stroje jsou založeny na společné softwarové platformě Kyocera, která podporuje bezpečnostní prvky jako IPv6 a IPSec včetně Gigabitového síťového připojení. Integrace do zakázkového zpracování dokumentů je podle tiskového vyjádření zajištěna prostřednictvím HyPAS platformy, která umožňuje zařízení nakonfigurovat do rozhraní s DMS a ERP systémy přímo z kontrolního panelu zařízení. Složité procesy mohou být zredukovány do jednoho kliku, což zajišťuje zákazníkovi optimální stupeň produktivity a efektivity.

Barevná řada: TASKalfa 3050ci/3550ci/4550ci/5550ci/6550ci/7550ci

Kyocera vybavila svoji novou produktovou řadu amorfně-křemíkovým válcem s přídavnou vrstvou „Mega-Surface“. Výsledkem by měla být vyšší fotosenzitivita a delší životnost válce vedoucí k větší soudržnosti barev. Výstupy dle výrobce vynikají ostrými kontrasty, jemnými odstíny a plynulými barevnými přechody. Nový automatický systém přenášení tonerových částic (CASS) průběžně obnovuje přenašeč v tonerovém systému, který udržuje integritu barev během životnosti zařízení.

Svými širokými možnostmi manipulace s papírem a dokončovacími možnostmi vychází tato zařízení vstříc potřebám těch, kteří si chtějí sami vytvářet marketingové či jiné materiály větších rozměrů. Nová řada si poradí i se silným papírem až do 300g/m2, A3+ (304,8 x 457,2 mm) a tiskem bannerů, volitelně se dají všechna zařízení rozšířit o děrovací jednotku či skládací jednotku brožur.

Černobílá řada: TASKalfa  3500i/4500i/5500i/6500i/8000i

Monochromatická řada TASKalfa byla navržena zejména s důrazem na vysokou produktivitu a spolehlivost, takže zařízení bez problémů zvládají zpracování dokumentů i v náročném podnikovém prostření.

K zajištění spolehlivosti upravila Kyocera průchodnost papíru v nových strojích tak, aby snížila riziko uvíznutí, případně zaseknutí.

Dostupnost až 8 různých zdrojů papíru, včetně bočního podavače na 3 000 listů, umožňuje každému zařízení podporu širokého spektra médií, což je zvláště důležité v prostředí, kde je zařízení sdíleno více uživateli či odděleními.

Zařízení jsou okamžitě dostupná prostřednictvím  distribuční sítě (více na www.janus.cz) za cenu od 91 400 Kč bez DPH pro koncového uživatele.

Fiery Printing System od EFI v tiskárnách Kyocera

V rámci nové řady barevných multifunkčních zařízení Kyocera TASKalfa je k dispozici jako volitelný doplněk zabudovaný systém pro řízení barevného tisku Fiery Printing System od firmy EFI. Fiery controller podle Kyocery disponuje pokročilými funkcemi pro úpravu barev, poskytuje lepší zabezpečení dokumentů a přispívá k vyšší produktivitě a výkonu nových multifunkcí. Díky partnerství s EFI je možné rozšířit funkčnost celé nové řady tiskových zařízení TASKalfa o Fiery Printing System poskytující profesionální kvalitu barev. Integrované nástroje správy barev EFI zajistí věrnost zobrazení a konzistentní výstupy.

Fiery Printing System 11/12 zahrnuje:

• Fiery ColorWise - vestavěná technologie pro správu barev
• Fiery Image Enhance - automatizuje korekce barev
• Fiery VUE - vizuální tisková aplikace s 3D uživatelským rozhraním pro sadu Microsoft
• Fiery FreeForm - variabilních tiskové aplikace dat pro efektivní „one-to-one“ marketingové kampaně a služby

Komentáře