Nová verze Infor10 klade důraz na uživatelskou přívětivost

Společnost Infor ohlásila Infor10, aktuální generaci svého podnikového softwaru.

Nová verze Infor10 klade důraz na uživatelskou přívětivost


Nová verze Infor se podle svých autorů vyznačuje větší uživatelskou přívětivostí pro běžné podnikové pracovníky a kompletním portfoliem odvětvově-specifických softwarových aplikací. Její součástí je také Infor10 ION Suite, odlehčená middlewarová technologie.

„Lidé by při práci s podnikovými aplikacemi měli očekávat stejný komfort, jaký mají při používání aplikací, se kterými se setkávají jako uživatelé Twitteru, Facebooku či Googlu. Infor10 a Infor10 ION Suite tento komfort přinášejí,“ tvrdí Charles Phillips, výkonný ředitel společnosti Infor. „

ION tvoří základ Infor10

Srdcem Infor10 je technologie Infor10 ION Suite. Komponenty ION propojují a integrují aplikace Infor a aplikace třetích stran a ukládají informace v běžném formátu a úložištích. ION umožňuje, aby informace, které proudí mezi aplikacemi, analytickými nástroji a sociálními médii, byly dostupné uživatelům z jejich desktopů, notebooků a mobilních zařízení.

Odlehčená ION technologie není umístěna v horní vrstvě nad existujícími aplikacemi, ale integrována přímo v nich.  „ION pomáhá vytvářet mobilní, sociální a flexibilní organizaci,“ řekl Soma Somasundaram, senior viceprezident pro globální produktový vývoj ve společnosti Infor. „Protože je odlehčená a postavená na otevřených standardech, umožňuje technologie ION instalovat aplikace rychleji než klasický robustní middleware.„Říkáme, že ION je „nerozbitná“ architektura, protože během upgradování nerozbíjí funkčnost nejrůznějších aplikačních rozšíření,“ říká Soma Somasundaram.

Infor10 ION Workspace sjednocuje a prezentuje všechny relevantní informace pro každého individuálního uživatele na jeho obrazovce, včetně na rolích postavených workflow, úkolů a upozornění, kontextové obchodní inteligence, řízení událostí, spolupráce prostřednictvím sociální médií, vyhledávacích možností a průběhu obchodních aktivit.

Infor10 doplňuje odvětvové aplikace

ION rovněž umožňuje propojit funkcionalitu ERP řešení a dalších systémů pro specifická odvětí od společnosti Infor a její přidružené organizace Lawson Software. Kompletní sada řešení Infor10 je zaměřena na letecký průmysl; automobilový průmysl; chemický průmysl; distribuci, údržbu, pronájem zařízení a další služby; potravinářské a nápojářské odvětví; výrobu; zdravotnictví; high-tech; pohostinství; strojírenství; a veřejný sektor.

„Generický, všeobjímající software vyžaduje časově náročné konfigurace a neoslovuje specifické potřeby různých odvětví,“ řekl Duncan Angove.

Infor10 nabízí nový způsob řízení softwaru

Generace Infor10 poskytuje také flexibilní možnosti implementace, včetně platformy Infor10 CloudSite, která umožňuje zvýšit rychlost a pružnost celé organizace. Zákazníci mohou provozovat celé své řešení na Infor10 CloudSite nebo si ponechat klíčové podnikové systémy u sebe (on-premise) a provozovat jiné aplikace a služby v cloudu. Platforma Infor10 CloudSite se vyznačuje jednotným uživatelským rozhraním a zabezpečením, přičemž umožňuje dvouvrstvé, hybridní implementace.

Ať již zákazníci přistupují k aplikacím prostřednictvím SaaS (cloud) modelu nebo on-premise instalace, získají stejnou funkcionalitu a vzhled aplikací. Jediný rozdíl je ve způsobu, jakým se uživatelé připojují ke klíčovým aplikacím. Zákazníci mohou přecházet z jednoho modelu do druhého, protože pro všechny typy instalací je používán stejný aplikační kód.

Pro více informací o Infor10 navštivte www.infor.com.

Komentáře