Nová verze systému kontroly vstupu SiPass Entro

Siemens uvádí na trh novou verzi systému kontroly vstupu SiPass Entro. Uživatelsky příjemný a snadno rozšířitelný systém kontroly vstupu nabízí ve verzi MP6.5 řadu nových funkcí, které do něj byly implementovány na základě požadavků uživatelů z maloobchodního segmentu. Nové funkce usnadňují použití systému kontroly vstupu v síťových prostředích.

Nová verze systému kontroly vstupu SiPass Entro


Systém SiPass Entro je mezi maloobchodníky oblíben již delší dobu. Do nové verze MP6.5 bylo přidáno mnoho vlastností, které jsou pro vlastníky a provozovatele menších obchodů klíčové. Jednou z nich je funkce „zákazníkem nastavitelného nouzového otevření“, jež umožňuje uživateli definovat, které dveře se za určité situace odemknou. Aby se předešlo uzavření osob v budově, má systém SiPass Entro MP6.5 novou funkci “detekce uzamknutí“, která zřetelně indikuje, zda jsou sledované dveře odemknuté či nikoli. Uživatel nyní může určit také výjimky z běžného automaticky fungujícího časového rozvrhu iniciace elektrické zabezpečovací signalizace a zahrnout do něj i zvláštní případy, jakými jsou např. státní svátky nebo prodloužená otevírací doba. SiPass Entro MP6.5 dále nabízí zdokonalenou funkci interlock, která umožňuje definovat skupinu dveří a zajistit, že jsou-li jedny dveře z této skupiny odemknuté, nelze již odemknout žádné další.

 

Přizpůsobivé síťové funkce

Instalace do síťových prostředí je u systému SiPass Entro MP6.5 díky zdokonaleným síťovým funkcím snazší, než tomu bylo dříve, a od uživatele vyžaduje méně odborných znalostí. Síťové funkce například plně podporují techniku NAT (Network Address Translation), takže lze s maximální volností používat statické i dynamické internetové adresy (IP). SiPass Entro je kompatibilní s mnoha různými operačními systémy, a to včetně operačního systému Windows 7.

Dokumentace rozhraní pro aplikační programy BAPSI (Basic Application Program System Interface) byla aktualizována a lépe strukturována tak, aby se s ní snáze pracovalo. V nové podobě významně podporuje vývojáře rozhraní se systémy třetích stran, jako jsou např. systémy pro sledování docházky. K dispozici je také nová příručka pro projektování systému, jež obsahuje mnoho užitečných informací pro projektanty a instalační firmy.

 

Konfigurace systému

Software systému SiPass Entro umožňuje spravovat až 10.000 objektů. Na každém z nich může podporovat až 512 dveří, 40.000 držitelů karet, 480 přístupových skupin, 240 časových programů, 240 zón s pěti různými funkcemi (ovládání EZS, antipassback, sledování osob, omezení přístupu a interlock), 64 rezervačních objektů, 192 podlaží (pro ovládání výtahů), šestnáct digitálních obrazových záznamových zařízení Sistore a 128 kamer.

Komentáře