Nové systémy IBM Storage a System x pro středně velké firmy

Společnost IBM oznámila nové produkty Storage a System x, které pomohou středně velkým firmám řídit informace, zvýšit flexibilitu a snížit náklady a složitost současných IT prostředí.

Nové systémy IBM Storage a System x pro středně velké firmy


Nově uvedenými produkty jsou IBM System Storage DS3500 Express pro chytrou správu informací a IBM System x3620 M3 Express, který poskytuje bezkonkurenční výkon a škálovatelnost za dostupnou cenu.

IBM System Storage DS3500 Express umožňuje inteligentní řízení informací a rozšiřování kapacity bez dalších složitých úkonů. Úložný systém DS3500 pomáhá společnostem čelit „informační explozi“ díky výkonu a atributům serverů střední třídy, avšak při ceně základní třídy.

DS3500 podporuje nejširší řadu možností připojení dostupných u jediného úložného systému, takže umožňuje klientům kombinovat různé technologie a vytvořit tak odstupňované síťové řešení, kde jsou kritické aplikace a data zpřístupněna nejrychlejší síťovou technologií a sekundární data pomalejší, levnější technologií. Takové odstupňované síťové řešení maximalizuje využití zdrojů a poskytuje rychlý přístup k datům, jejichž analýza přispěje k pochopení podnikových procesů a následně k lepší konkurenční výhodě. DS3500 také uživatelům umožňuje snížit spotřebu energie až o 10 procent.

IBM System x3620 M3 Express představuje alternativu infrastruktury tradičních podnikových serverů. Server x3620 M3 je postaven na procesorech Intel Xeon, díky čemuž přináší vyšší výkon, úložnou kapacitu, rychlost a škálovatelnost požadovanou pro úspěšný růst dnešních firem. Nový server je optimalizován pro pracovní úlohy náročné na ukládání dat, například sociální sítě, přehrávání videa, online hry a zpracování transakcí, což pomůže středně velkým firmám lépe zvládat exponenciální růst informací. System x3620 M3 Express také pomůže snížit náklady díky vyšší rychlosti zpracování úloh, vynikající energetické účinnosti a integrovaným RAID adaptérům pro podporu koncentrovanější paměti a vyšší dostupnosti.

Oba produkty budou v České republice dostupné od konce července tohoto roku u distributorů AT Computers, Arrow ECS, Avnet, DNS, SWS, Tech Data Distribution.

 

Nová on-line komunita infoBOOM

Středně velké firmy mají nyní online přístup k odborníkům IBM a třetích stran na webu IT komunity infoBOOM, který společně provozuje IBM a CIO.com. infoBOOM je platforma, kde mohou diskutovat o trendech v oboru, získávat užitečné rady, které mohou pomoci firmám s jejich podnikáním, najít relevantní a aktuální informace pro řešení obchodních a specifických problémů, kterým středně velké společnosti běžně čelí. Ke komunitě infoBOOM se můžete připojit na www.theinfoboom.com.

Komentáře