Novell dokončil spojení s Attachmate i prodej patentů CPTN Holdings LLC

Společnost Novell oznámila, že dokončila fúzi, v níž byla společnost Novell odkoupena společností Attachmate Corporation za cenu 6,10 USD hotově za akcii.

Novell dokončil spojení s Attachmate i prodej patentů CPTN Holdings LLC


Společnost Novell oznámila, že dokončila fúzi, v níž byla společnost Novell odkoupena společností Attachmate Corporation za cenu 6,10 USD hotově za akcii. Novell nyní figuruje jako dceřiná společnost plně vlastněná společností The Attachmate Group, jež je mateřskou společností Attachmate Corporation.

Společnost Novell také oznámila, že před dokončením fúze s Attachmate Corporation provedla předem oznámený prodej některých vydaných patentů a žádostí o patent společnosti CPTN Holdings LLC, a to za cenu 450 milionů USD v hotovosti. V důsledku fůze přestaly být dne 27. dubna 2011 obchodovány kmenové akcie společnosti Novell na akciovém trhu NASDAQ. Společnost Novell nyní očekává deregistraci a ukončení ohlašovací povinnosti dle zákona o burzách Securities Exchange Act of 1934 v jeho platném znění. Prostředníkem pro vyplacení zisku akcionářům z fúze společnosti Novell byla stanovena společnost BNY Mellon Shareowner Services.

Komentáře