Infinity má nové vlastníky a rozvojový plán firmy

V listopadu 2012 byla dokončena změna vlastnické struktury společnosti Infinity, která byla připravována téměř dvanáct měsíců.

Infinity má nové vlastníky a rozvojový plán firmy


Dosavadní stoprocentní vlastník Infinity, maďarská společnost Synergon Information Systems, prodala svůj podíl skupině finančních investorů, kteří koupi realizovali ve spolupráci s členy managementu Infinity.

Změna vlastnické struktury nemá žádný vliv na  současné obchodní aktivity Infinity; společnost dále povede stávající management a bude zajištěna plná kontinuita dosavadního fungování firmy.

Noví vlastníci Infinity mají podle tiskového prohlášení společnosti velký zájem na jejím dalším rozvoji, který jsou připraveni podpořit nejen dostatečným kapitálovým zázemím, ale i odbornými schopnostmi a znalostmi. Jejich cílem je, aby Infinity patřila mezi tři největší hráče v relevantních částech IT/IS trhu v České republice a aby ve vybraných segmentech dosáhla vedoucího postavení. V tomto duchu bude Infinity dále pokračovat v současně nastavené strategii a bude aktivně rozvíjet svoji komunikaci s klíčovými dodavateli a zákazníky.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře