Novinky v Infor10 Supply Chain Execution

Společnost Infor ohlásila dostupnost Infor10 Supply Chain Execution.

Novinky v Infor10 Supply Chain Execution


S využitím Infor10 ION, integrační platformy, se mohou aplikace propojit s dalšími řešeními v dodavatelském řetězci. Infor10 Supply Chain Execution lze integrovat s klíčovými podnikovými řešeními, včetně ERP, zákaznických systémů pro řízení vyváženosti zásob a transakcí a dalších řešení u zákazníků.

Novinky podle autorů software:

•    Infor10 Supply Chain Execution (Infor10 SCE) nabízí výrobcům, distributorům, retailerům a poskytovatelům logistických služeb jednotný přístup pro automatizaci a zjednodušení komplexních procesů pro řízení skladů a dopravy.

•    Implementace jednoho řešení, které splňuje různorodé potřeby dodavatelského řetězce, umožňuje podnikům omezit implementační rizika, dobu implementace a provozní náklady.

•    Infor10 Supply Chain Execution využívá pokročilých integračních nástrojů, které umožňují rychleji zadávat kmenová a transakční data, efektivněji přidávat nové zákazníky a generovat nové příjmy.

•    Funkcionality Infor10 Supply Chain Execution zahrnují:

-    Uživatelé mohou sledovat plnění pracovních úkolů v reálném čase s cílem měřit výkonnost pracovní síly, optimalizovat distribuci práce s využitím funkce pro řízení úkolů a analýz, vyúčtovávat netransakční aktivity

-    Automatizované řízení zásob – řešení automatizuje řízení zásob a přepravní aktivity s cílem redukovat úrovně zásob a řídit životnost produktu bez nutnosti zbavovat se zastaralých produktů.

-    Zákazníci mohou sledovat stav svých objednávek s využitím interaktivního webového portálu a také cíleně umisťovat zásoby do skladu a generovat skladové kódy. Dodavatelé mají k dispozici nástroje k řízení svých vlastních zásob a k tištění a lepení štítků na distribuované zboží. Zaměstnanci a manažeři mají lepší přehled o svých skladových operacích.

-   Podniky mohou nabízet zákazníkům ziskové služby s přidanou hodnotou, jako je například tvorba produktových balení, podpora prodeje a vyúčtovací služby.

-   Integrované reporty a ad hoc reportování poskytuje manažerům a zákazníkům přesnější výkazy. Upozorňovací funkcionality snadno detekují problémy a doručují je zodpovědným pracovníkům s cílem eliminovat závažné problémy.


Úvodní foto: Fotolia.com
Komentáře