Nový hráč na trhu Microsoft technologií

Společnost Redmond Consulting, technologická firma zaměřená na vývoj, implementaci a údržbu řešení na bázi Microsoft technologií, přichází na trh s cílem stát se TOP poskytovatelem těchto řešení.

Nový hráč na trhu Microsoft technologií


Společnost Redmond zahájila svou činnost v září letošního roku a do konce prosince chce proškolit nejméně stovku IT odborníků. Redmond Consulting je členem nadnárodní skupiny ICT firem CoolPeople. CoolPeople je mezinárodní poskytovatel IT kapacit a služeb na území EU. Konsoliduje a propojuje nabídku s poptávkou na lokálních i nadnárodních trzích IT kapacit. Do svých samostatných sesterských firem koncentruje zdroje a know-how pro realizaci komplexních řešení a poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou.

Od letošního roku působí nově CoolPeople i na západoevropských trzích, zejména v Německu a ve Švýcarsku. Již dnes eviduje celou řadu poptávek na IT odborníky i vybudování a provoz tzv. „labů“ – tedy kompetenčních/vývojových center zahraničních firem v ČR. Společnost Redmond Consulting se bude zaměřovat na budování těchto kompetenčních center (labů) s přidanou hodnotou na bázi Microsoft technologií. Již dnes je ve fázi přípravy a komunikaci s prvními klienty několika takových center.

Foto: © Carlson - Fotolia.com


Úvodní foto: Fotolia.com
Komentáře