Nový program HP 3PAR zajistí dvakrát vyšší výkon serverů v prostředí VMware

Společnost HP představila program HP Get Virtual Guarantee, který údajně umožňuje urychlit návratnost investic do serverové virtualizace.

Nový program HP 3PAR zajistí dvakrát vyšší výkon serverů v prostředí VMware


Tento program dokáže podle tvrzení společnosti HP díky nasazení řešení HP 3PAR Storage v prostředích založených na technologiích VMware zdvojnásobit výkon serverů určených pro virtualizaci. HP Get Virtual Guarantee Program garantuje dosažení minimálně dvakrát vyšší hustoty virtuálních serverů, což je umožněno zdvojnásobením celkového výkonu stávajících fyzických serverů. Program tak pomůže snížit provozní náklady ve virtualizovaných prostředích založených na technologiích VMware.

V případě, že by v IT infrastruktuře zákazníka nebylo po nasazení nového HP programu dosaženo dvakrát vyšší hustoty virtuálních serverů, poskytne mu HP úložnou diskovou kapacitu, software a podporu potřebnou k dosažení této minimální garantované hodnoty.

HP Get Virtual Guarantee Program je již celosvětově dostupný prostřednictvím obchodní sítě společnosti HP a jejích autorizovaných partnerů. Pro účast v programu musí zákazníci zakoupit některé z řešení HP 3PAR Storage System se softwarem HP 3PAR Optimization Suite Software pro autonomní vyvážení zátěže a HP 3PAR System Reporter Software, a zároveň využívat prostředí VMware vSphere verze 4.1 nebo vyšší.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com
Komentáře