Nový ročník soutěže „Take the Funny Way“

Společnost Prestigio vyhlásila nový ročník mezinárodní soutěže karikaturistů s podtitulem “Take the Funny Way”. Soutěže o ceny se mohou zúčastnit karikaturisté amatéři i profesionálové. Soutěž byla zahájena 4. února a potrvá do 1. dubna 2008, kdy budou vyhlášeny výsledky.

Nový ročník soutěže „Take the Funny Way“


Společnost Prestigio vyhlásila nový ročník mezinárodní soutěže karikaturistů s podtitulem "Take the Funny Way". Soutěže o ceny se mohou zúčastnit karikaturisté amatéři i profesionálové. Soutěž byla zahájena 4. února a potrvá do 1. dubna 2008, kdy budou vyhlášeny výsledky.

Účastníci soutěže "Take the Funny Way" mají za úkol vyjádřit svou vizi cestování a navigace v době nejmodernějších technologií. Dle pravidel soutěže musí karikatury obsahovat prvky značky Prestigio (logo nebo obrázky navigačních zařízení Prestigio).

Porota sestavená ze zástupců jednotlivých poboček společnosti Prestigio vybere ze zaslaných příspěvků tři, které získají ocenění Grand Prix, Zlatá a Stříbrná cena. Samostatnou cenu tradičně udělí také návštěvníci webových stránek soutěže http://art.prestigio.com.

Autor příspěvku, jenž získá cenu Grand Prix bude odměněn finanční hotovostí 1000 USD.

Autor oceněný Zlatou cenou získá špičkové GPS navigační zařízení Prestigio GeoVision 430 a navíc částku 400 USD.

Součástí Stříbrné ceny je navigační zařízení Prestigio GeoVision 350 a finanční hotovost 200 USD.

Autor, jehož příspěvek obdrží od návštěvníků webových stránek soutěže do 29. března 2008 nejvíce hlasů, bude oceněn GPS Bluetooth přijímačem a hotovostí 100 USD.

Třetí ročník mezinárodní soutěže v tvorbě karikatur zahajuje sezónu uměleckých soutěží společnosti Prestigio v roce 2008. Už od roku 2004 se organizování uměleckých soutěží stalo pro společnost Prestigio tradicí a zajímavou cestou ke zviditelnění značky a současnému podpoření nadaných umělců z celého světa. Minulého ročníku s názvem "Funny High-Tech in Art" se zúčastnilo téměř 400 příspěvků z 33 zemí.

Komentáře