Ocenění IFS Innovation Award putuje do České republiky

Společnost IFS vybrala vítěze prvního ročníku celosvětové soutěže IFS Innovation Award – Od nápadu k obchodní hodnotě.

Ocenění IFS Innovation Award putuje do České republiky


Stal se jím Martin Kvapilík ze společnosti Toshulin - porota ocenila jeho nápad založit inovační klub s využitím zdrojů od návštěvníků ve všech kritériích, jako je originalita, vliv na obchod, praktické využití a měřitelnost jako nejlepší. Ocenění převzal Martin Kvapilík na celosvětové konferenci IFS v Göteborgu.

Vítězná aplikace - klub inovací - byla vyhodnocena jako inovativní: jde o převod staré myšlenky „schránky na nápady“ na online diskusi členů klubu a vkládání kreativních nápadů a myšlenek prostřednictvím sociálních sítí a mobilních aplikací. Velkým přínosem tohoto nápadu je možnost diskuse s aktivními zájemci a uživateli moderních technologií napříč všemi průmyslovými odvětvími.

Členství v inovačním klubu je časově omezené a setrvání v klubu je podmíněno přispíváním nových nápadů a poskytnutím komentářů a připomínek k nápadům ostatních. Nečlenové mohou pro zajímavost sledovat zlepšovací návrhy a v případě zájmu se do klubu připojit i prostřednictvím mobilní aplikace na svém chytrém telefonu.  


Úvodní foto: © virtualpictures.com - Fotolia.com
Komentáře