Ohlasy konference Oracle Day 2011

Konference Oracle Day 2011, jejíž hlavní myšlenka pro letošní ročník byla dána mottem „Transform your business through IT“, proběhla v prostorách hotelu Marriott v Praze.

Ohlasy konference Oracle Day 2011


Konference Oracle Day 2011, jejíž hlavní myšlenka pro letošní ročník byla dána mottem „Transform your business through IT“, proběhla v krásných prostorách hotelu Marriott v Praze. Na konferenci byly představeny novinky pro dané oblasti, ověřené postupy a rady, vize předních vývojářů z celého světa a nezávislé pohledy na budoucnost a směr v IT. Nechyběly ani novinky a moderní trendy v oblasti podnikového softwaru a hardwaru. Konference se zúčastnilo více jak 400 osob z řad zákazníků a  partnerů Oracle a odborné veřejnosti.

Společnost Algotech BSC byla v letošním roce Gold partnerem konference s hlavním vystoupením v sekci Aplikace. V rámci této sekce se účastníci konference seznámili nejen s nabídkou aplikačních produktů Oracle, ale i s praktickými zkušenostmi z jejich využití.

Hlavní přednášku na konferenci Oracle Day 2011 pronesl Andrew Sutherland ze společnosti Oracle, který má více než 20 let zkušeností v oblasti rozvíjejících se technologií a jejich návaznosti na obchod. Dále se hovořilo například o privátním cloudu, správě cloudového prostředí, inteligentním zpracování prostorových dat, podnikových informačních systémech, nových serverech, procesorech a storage zařízení. Stranou pozornosti nezůstal ani middleware, SOA a samozřejmě ani řešení spojující hardware a software, jako je například databázový stroj Oracle Exadata.

Odpolední program se rozdělil do několika sekcí. V rámci Core Technology & Database vystoupil jako hlavní řečník Johan Hendrickx, Core Technology Director společnosti Oracle. V sekci aplikací dostal hlavní slovo Karsten Roigk s tématikou příští vlny produktivity a inovací. V sekci Fusion Middleware vystoupil Andrew Sutherland, tentokrát s cloudem a Oracle Fusion Middleware. Hardwarovou část uvedl Luc Opdebeeck, který má v Oracle na starosti hardwarovou strategii v regionu EMEA.

Platinovým sponzorem konference Oracle Day 2011 se stal Intel, Gold sponzorem pak společnosti Algotech BSC, AutoCont, CCA a Sefira.

Více informací je k dispozici na www.oracle.com/goto/cz/oracleday2011.


Úvodní foto: © AA+W - Fotolia.com
Komentáře