OKI představuje řadu barevných LED MFP MC300

OKI Printing Solutions uvádí na trh novou řadu barevných multifunkčních zařízení MC300. Modely MC350 a MC360 jsou určeny především pro menší pracovní kolektivy, které preferují úsporné, snadno ovladatelné a vysoce spolehlivé přístroje.

OKI představuje řadu barevných LED MFP MC300


Nové síťové multifunkce formátu A4 nabízejí uživatelům tisk, kopírování, skenování a v případě modelu MC360 také faxování. Rychlost tisku je až 20 černobílých a 16 barevných stran za minutu.

Vysokou kvalitu tisku zaručuje digitální LED technologie. Software Template Manager 3.0, který je s novými multifunkcemi standardně dodáván, umožňuje díky připraveným šablonám jednoduše vyrobit dokumenty v profesionální kvalitě od vizitek až po více než metrové bannery. Výsledkem bude úspora času i nákladů a zvýšená produktivita práce.

OKI MC350 a MC360 jsou nástupci multifunkčních zařízení C3520 a C3530. Oproti nim však disponují mnohými vylepšeními. Umožňují například skenování a faxování i bez přerušení probíhajícího tisku. Uživatelé jistě ocení i automatický podavač na 50 listů v základní výbavě, který zvládne kopírování velkého množství dokumentů bez nutnosti obsluhy. Samozřejmostí  je také intuitivní ovládací panel, jenž usnadní přístup k celé řadě dalších funkcí. Jednou z nich je možnost skenovat přímo do sítě, aniž by se musel používat dodatečný software nebo lokálně připojený počítač.

Modely série MC300 najdou uplatnění zejména v malých pracovních skupinách, menších kancelářích či domácích pracovnách. Modely MC350 a MC360 jsou v prodeji u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions.

Doporučená koncová cena je od 11 690 Kč bez DPH.

 

Komentáře