OKsystem a Comstor Czech oznamují spolupráci

Společnost OKsystem uzavřela partnerství se společností Comstor Czech, která je součástí mezinárodní společnosti Westcon Group.

OKsystem a Comstor Czech oznamují spolupráci


OKsystem i Comstor Czech v nedávně době začaly působit na českém trhu v oblasti Cisco technologií. Zatímco OKsystem se stal druhým školicím střediskem v ČR, které nabízí autorizovaná školení Cisco, Comstor je na českém trhu novým distributorem Cisco.

Comstor, globální distributor firmy Cisco působící nově i na českém trhu, zde zahájil svoji činnost v květnu tohoto roku a hledal vhodného partnera pro spolupráci v oblasti autorizovaných školení Cisco, aby mohl svým obchodním partnerům poskytnout podporu nejen v oblasti klasické distribuce, ale také v oblasti certifikací a autorizovaných školení Cisco. Český Comstor proto uvítal rozšířenou nabídku školení od OKsystemu, oslovil tuto společnost a došlo k dohodě o vzájemné spolupráci.

„S ohledem na velikost a význam společnosti Comstor nás potěšil její vstup na český trh a nabídka k těsné spolupráci. OKsystem odděluje své školicí a distribuční aktivity a vychází v oblasti školení z dlouholeté tradice autorizovaného školicího střediska. Jsem přesvědčen, že ze spolupráce OKsystem a Comstor budou profitovat jak resellerské společnosti, tak i koncoví uživatelé Cisco“, uvedl k navázání spolupráce ředitel společnosti OKsystem Martin Procházka.

„Společnost OKSystem má na Českém trhu tradici ve vysoké kvalitě dodávaných školení a proto jsem upřímně rád, že se nám podařilo navázat spolupráci s tak silným partnerem. Tato spolupráce nám umožní nabídnout našim partnerům alternativu k dosavadní situaci v oblasti školení na českém trhu“, řekl generální manažer společnosti Comstor Czech Tomáš Jilík.

„Poptávka po certifikovaných specialistech v oblasti počítačových sítí dlouhodobě převyšuje nabídku na trhu a do budoucna podle průzkumů ještě poroste. Jsem proto potěšen, že se díky partnerství společností OKsystem a Comstor zpřístupní certifikované vzdělání ještě širšímu okruhu zájemců než dnes. Rád bych společnostem OKsystem a Comstor popřál hodně spokojených absolventů těchto školení“, řekl Alexander Winkler, generální ředitel Cisco Systems Česká republika.

Komentáře