OKsystem dokončil vývoj modulu Mzdy a platy pro OKbase

Softwarová společnost OKsystem dokončila v roce 2011 vývoj modulu Mzdy a platy, který je součástí komplexního informačního systému pro řízení lidských zdrojů OKbase.

OKsystem dokončil vývoj modulu Mzdy a platy pro OKbase


Systém OKbase využívá moderní vícevrstvou architekturu, a tak jej mohou uživatelé využívat nejenom v tradičním režimu s instalací ve vlastních prostorách, ale i v režimu poskytování software jako služby (SaaS), prostřednictvím Internetu, mobilního telefonu a služeb cloud computing. OKbase v současnosti sestává z 16 modulů, v přípravě jsou další tři.Společnost OKsystem se chystá oslovit také zákazníky na Slovensku, nyní je pro ně připravována patřičná jazyková/legislativní mutace.

Zákazníci s OKbase nyní mohou využívat provázané agendy v následujících oblastech:

•    Docházka
•    Personalistika
•    Mzdy a platy
•    Stravování
•    Správa čipových karet

 

Počínaje rokem 2012 bude OKsystem nabízet stovkám uživatelů mzdového systému OKmzdy možnost postupného přechodu na modul Mzdy a platy, spojený s využitím další funkcionality systému OKbase. Pro Personální modul OKbase se v roce 2011 rozhodly například organizace veřejné správy, a to Ministerstvo životního prostředí, Správa státních hmotných rezerv, Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Státní zemědělský intervenční fond, které užívaly personální systém OKinfo.


Úvodní foto: © Benicce - Fotolia.com
Komentáře