OKsystem posiluje obchodní tým

Společnost OKsystem rozšířila obchodní tým celkem o čtyři nové kolegy.

OKsystem posiluje obchodní tým


Novými tvářemi v rámci obchodního týmu OKsystem jsou:

Antonín Lavrenčík, který v rámci své pozice rozvíjí obchodní aktivity v oblasti prodeje personálního modulu systému pro řízení lidských zdrojů OKbase. Problematikou SW řešení se Antonín úzce zabýval ve společnosti Asseco při samotném vývoji a podpoře prodeje telematických aplikací. Mezi jeho záliby patří především sport, fotografie a rodina.

Jakub Chmelík je zodpovědný za obchodní aktivity spojené s prodejem Mzdového a platového modulu systému OKbase a také za prodej mzdového outsourcingu. Jakub dříve působil na obdobné pozici ve společnosti Datacentrum. Mezi jeho záliby patří lyžování, Rock, ICT a rodina.

Zdeněk Prokeš má v obchodním týmu na starosti prodej modulů Docházka a Správa čipových karet v rámci systému OKbase, dále se stará o prodej čipových karet a bezpečnostního řešení OKsmart. Mezi jeho další povinnosti patří partnerské kontrakty se společnostmi Gemalto a Oberthur. Zdeněk rád sportuje, věnuje se četbě a studuje ČVUT.

Petr Panec se vedle jeho hlavní role spojené s řešením Business Intelligence, bude také věnovat zakázkám ve veřejné správě. Petr si do nové funkce přináší zkušenosti ze společnosti ArcData Praha, kde dříve pracoval na pozici sales and technical representative. Petr je ženatý, má dceru a mezi jeho záliby patří lyžování a horské kolo.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře